FAVORİ OYUNLARINIZ
Facebook

İtfaiye Kamyonu

 Reklamlar
 Reklamlar
İtfaiye Kamyonu
Kısa bir süre bekledikten sonra oyunumuz yükleniyor ve oyunumuza start game diyerek başlıyoruz. Bu oyunda itfaiye kamyonu ile göreve çıkacaksınız. Göreviniz yangın çıkan yere bir an önce ulaşabilmek ve aynı zamanda giderken de olabildiğince hasarsız gidebilmek. Sağ altta damage yazan bölümde kamyonunuzun aldığı hasar yazmakta. Bu hasar dolduğunda oyuna yani o bölüme tekrar başlamak zorunda kalırsınız.itfaiye kamyonu oyununda bir çok level bulunuyor ve bir sonraki levele geçebilmeniz için öncelikle ilk yangını söndürmeniz gerekiyor. Gideceğiniz nokta sol üstte ateşli bir yön şeklinde gösteriliyor. Başarılar.
Oyunu Oyna


 Reklamlar
Oyunu Oyna
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Askerler Favorilerine Ekle
Askerler Oyununu İndir
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar
lirojfljbd (06.05.2017) demi ki ;
ıt is very very ugly

ceciş (06.03.2015) demi ki ;
çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzel . :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .

Sitemizdeki tüm 3 Yaş Oyunları orjinaldir. Bu oyunları en güzel ve kolay şekilde oynayabilmeniz için gayet basit bir görünüm ile sitemizi sizlere en kaliteli şekilde sunmaya çalıştık. 3 Yaş Oyununu çok seveceksiniz.


3 Yaş Oyunları - RSS - Sitemap